Libor Průcha : kapelník, kytara, zpěv.
Libor stál počátkem 80. let u vzniku kapely Globus a spolu s Oťasem se podíleli i na zrodu tanečního orchestru Globus II. Libor hraje na kytaryzn. Ibanez a Epiphone, kytarové combo Peavey. V malé sestavě ještě ovládá automat. bubeníka. Další hudební aktivity - skupina Škuner ( country ).
Libor

Libor

Kolence 2015
Vladimír Vybíral - klávesy, zpěv. Vláďa hudebně začínal ve východočeské skupině Gang, kde působil v letech 1965 - 68. Kapela vystupovala v okresech Semily a Jičín. Poté se přejmenovali na Tyl's men, podle divadla, ve kterém zkoušeli a hrávali i v muzikálech. Hostoval s nimi i Jiří Helekal a Petra Janů. Zde Vláďa působil do roku 1974. Poté Combo J.Hradec, nyní Globus II.
Vláďa

Vláďa

Kolence 2015
Ota Hutr - kytary, saxofony, banjo, zpěv - Ota v minulosti působil v orchestru Spektrum, poté hrál v Globusu v Kardašově Řečici. V Globus II hraje na alt i tenor sax, akustickou kytaru. Souběžně působí také v country skupině Škuner, kde rozeznívá struny banja.
Oťas

Oťas

Ota Hutr - kytary, saxofony, banjo, zpěv
Petr Bílek - trumpeta. Petr hraje na trumpetu zn Yamaha. Před působením v tanečním orchestru Globus II hrál v několika sestavách a orchestrech. Kromě TO Globus II je současně členem žesťového orchestru Trumpet Tune.
píbí

píbí

Petr Bílek - trubka
Luboš Caha - baskřídlovka, Pozoun. Luboš v minulosti působil v několika jindřichohradeckých orchestrech. Nyní kromě v Globus II ještě hraje v Big bandu pana Hliňáka a v žesťovém orchestru Trumpet Tune. Dálkově studuje konzervatoř v Pardubicích.
Luboš

Luboš

Luboš Caha - baskřídlovka, pozoun
Petr Muller - baskytarista nastoupil do Globusu II na podzim 2013. Vynikající baskytarista, pohodový a profesionální muzikant, s kterým je radost na pódiu hrát. Dříve působil v tanečním orchestru Klaret a v mnoha dalších hudebních sestavách.
Petr

Petr

Kolence 2015
Hostující muzikanti v Globusu2:

Jirka Konečný - hráč na bicí, jeho domovská skupina je rocková úderka Kabanos.
Jirka Konečný

Jirka Konečný

Pavel Moravec - pozoun a rytmické nástroje všeho druhu s tanečními choreografiemi
Pavel Moravec

Pavel Moravec

Kolence 2015
Michal Jirků - basová kytara, zpěv
Michal

Michal

Globus2 s Kateřinou
Globus2 s Kateřinou
Žízeň je veliká....
Žízeň je veliká....
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one